Wodorozcieńczalna farba lateksowa Dream White

Na rynku pojawiła się nowa, wodorozcieńczalna farba lateksowa Dream White od firmy Tikkurila. Stworzono ją w oparciu o technologię ,,Special white tiles”, która zapewnia dobre wykończenie oraz biel niezmienną w czasie, a przy tym odporną na działanie promieni  UV. Produkt dostępny jest w opakowaniach o pojemności 3 l i 10 l.

Jak zapewnia producent, nowa farba charakteryzuje się dobrą przyczepnością, jest łatwa w aplikacji, a ponadto ma dobrą siłę krycia. Dzięki zastosowaniu technologii ,,Special white tiles”, czyli układu unikatowych, białych, płaskich płytek, które mają nieregularny kształt i ściśle dobrane wielkości, można harmonijnie i warstwowo je ułożyć. W efekcie tworzy się zwarta i jednolita powłoka o wysokiej trwałości.

Wodorozcieńczalna farba lateksowa Dream White – odporna na ścieranie

Z powierzchni pokrytych farbą Tikkurila Dream White bez problemu można usuwać plamy i zabrudzenia – ma ona zwiększoną odporność na zmywanie i szorowanie na mokro. Jak zapewnia producent,  nadaje się więc dobrze do użytku nie tylko w mieszkaniu, ale też w pomieszczeniach biurowych i użyteczności publicznej, budynkach szkolno-wychowawczych, obiektach medycznych jak laboratoria czy szpitale, a także w zakładach usługowych oraz produkcyjnych. Farba Tikkurila Dream White jest też przyjazna dla zdrowia i środowiska. Nie ma w swoim składzie szkodliwych LZO (lotnych związków organicznych). Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Nowa wodorozcieńczalna farba lateksowa Dream White

źródło: Tikkurila

One thought on “Wodorozcieńczalna farba lateksowa Dream White

Dodaj komentarz