Drzwi S1200 LED Raumplus dopasowane do rytmu dnia

Drzwi S1200 LED Raumplus przeznaczone są do zamknięcia szafy oraz do przedzielania pomieszczeń. Ich nową wersję wyposażono w regulowane oświetlenie ledowe. Za projekt odpowiada Nane-Sophie Bergmann.

Nową wersję drzwi S1200 LED zaprezentowano na IMM 2016. Model wyposażony w oświetlenie LED jest zaprojektowany tak, aby użytkownik mógł zmieniać zarówno barwę, jak i natężenie światła według własnych preferencji.

Drzwi S1200 LED Raumplus – światło dostosowane do rytmu dnia

Producent zapewnia, że oświetlenie w drzwiach S1200 Raumplus można dostosować do własnego rytmu dnia. I tak około południa pojawia się barwa niebieskawa, która ma pozytywny wpływ na koncentrację. O zachodzie słońca występuje światło żółte. Przyczynia się ono do spowolnienia biorytmu.

Sterowanie światłem oraz jego natężeniem odbywa się za pomocą pilota, bądź przez aplikację na smartfona. Punkty ledowe są umieszczone w ramie drzwi i są zasilane z sieci zainstalowanej w górnym torze jezdnym.

Układ jezdny w drzwiach S1200 LED Raumplus

Drzwi wyposażono w dolny lub górny układ jezdny, a maksymalny wymiar skrzydła wynosi 350 x 180 cm. Wypełnienie cienkiej aluminiowej ramy stanowi szkło lub płyta – do wyboru.

fot. Raumplus

One thought on “Drzwi S1200 LED Raumplus dopasowane do rytmu dnia

Dodaj komentarz