Nowe urządzenia AGD Franke, czyli oszczędność prądu

Urządzenia AGD Franke łączą w sobie funkcjonalność, estetykę oraz energooszczędność. Producent proponuje wiele nowych modeli, które mogą przyczynić się do zmniejszenia rachunków za prąd. 

Najnowsza oferta Franke obejmuje szereg urządzeń AGD, w których zastosowano technologie, sprzyjające zmniejszaniu energii oraz pozytywnemu wpływowi na środowisko.

Urządzenia AGD Franke – piekarniki, okapy, płyty indukcyjne

Jedną z propozycji producenta są piekarniki z linii Crystal, w których zastosowano energooszczędną metodę grzania – Dynamic Cooking Technology (DCT). Mowa o szybkim nagrzewaniu grzałek, a ponadto uruchomieniu funkcji niskiego poboru energii Low Energy, która daje możliwość pieczenia przy pomocy 1kW.

Producent oferuje także okapy, które wyposażone zostały w energooszczędne oświetlenie LED. Sprzyja to dobremu rozprowadzeniu światła, zmniejszeniu zużycia energii, a także niskiej emisji ciepła. W urządzeniach można wykorzystywać filtry, które wykonano z materiału nadającego się do kilkukrotnego wyprania.

Można także zainteresować się płytami indukcyjnymi, do produkcji których użyto nową technologię Plus. W praktyce zapewnia ona uzyskanie dużej mocy w krótszym czasie, a co za tym idzie – mniejszym zużyciu energii.

Producent stawia na energooszczędność w pozostałych liniach produktów, wykorzystując klasę A+. Mowa m.in. o chłodziarko-zamrażarkach oraz zmywarkach.

fot. Franke

One thought on “Nowe urządzenia AGD Franke, czyli oszczędność prądu

Dodaj komentarz