Nowe urządzenia AGD Franke, czyli oszczędność prądu

Urządzenia AGD Franke łączą w sobie funkcjonalność, estetykę oraz energooszczędność. Producent proponuje wiele nowych modeli, które mogą przyczynić się do zmniejszenia rachunków za prąd. 

Najnowsza oferta Franke obejmuje szereg urządzeń AGD, w których zastosowano technologie, sprzyjające zmniejszaniu energii oraz pozytywnemu wpływowi na środowisko.

Urządzenia AGD Franke – piekarniki, okapy, płyty indukcyjne

Jedną z propozycji producenta są piekarniki z linii Crystal, w których zastosowano energooszczędną metodę grzania – Dynamic Cooking Technology (DCT). Mowa o szybkim nagrzewaniu grzałek, a ponadto uruchomieniu funkcji niskiego poboru energii Low Energy, która daje możliwość pieczenia przy pomocy 1kW.

Producent oferuje także okapy, które wyposażone zostały w energooszczędne oświetlenie LED. Sprzyja to dobremu rozprowadzeniu światła, zmniejszeniu zużycia energii, a także niskiej emisji ciepła. W urządzeniach można wykorzystywać filtry, które wykonano z materiału nadającego się do kilkukrotnego wyprania.

Można także zainteresować się płytami indukcyjnymi, do produkcji których użyto nową technologię Plus. W praktyce zapewnia ona uzyskanie dużej mocy w krótszym czasie, a co za tym idzie – mniejszym zużyciu energii.

Producent stawia na energooszczędność w pozostałych liniach produktów, wykorzystując klasę A+. Mowa m.in. o chłodziarko-zamrażarkach oraz zmywarkach.

fot. Franke

One thought on “Nowe urządzenia AGD Franke, czyli oszczędność prądu

  1. Bardzo przydatny artykuł, teraz już wiem, że wybierając sprzęt agd mam wpływ na zmniejszenie rachunków za prąd 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *