Samoprzylepna folia zabezpieczająca Lakmy Sat

Do rodziny produktów firmy Lakmy Sat dołączyła samoprzylepna folia zabezpieczająca. Jak zapewnia producent, skutecznie chroni i zabezpiecza różne powierzchnie. 

Folię wyprodukowano na bazie klejów akrylowych. Jak zapewnia jej producent, firma Lakmy Sat, produkt ten stanowi skuteczne zabezpieczenie oraz ochronę powierzchni wykonanych z różnych materiałów. Mowa o szkle, kamieniu, drewnie oraz elementach wykonanych z tworzyw sztucznych.

Samoprzylepna folia zabezpieczająca Lakmy Sat, a taśma klejąca

Nowa samoprzylepna folia polietylenowa jest dobrą alternatywą dla taśm klejących oraz klasycznych folii malarskich. Tworzy ona bowiem antypoślizgowe powierzchnie, po których można bezpiecznie, a zarazem swobodnie chodzić.  Jak zapewnia producent, stanowi ona dobre zabezpieczenie przez zabrudzeniami od środków chemicznych, a ponadto wilgocią. Można ją łatwo usunąć i nie pozostawia śladów kleju.

Samoprzylepna folia zabezpieczająca Lakmy Sat, a ochrona szyb

Nowość od firmy Lakmy Sat dobrze sprawdzi się także jako ochrona powierzchni szyb i okien. Można także pokryć nią parapety w trakcie trwania prac nad aplikacją tynków oraz farb metodą natryskową. Tworzy ona ochronę podłóg, luster oraz mebli, a także grzejników oraz wszelkich elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Pozwoli oszczędzić czas i koszty w czasie porządków po remoncie i pracach budowlanych. Folia z powodzeniem może być używana również w zabezpieczaniu towarów w trakcie przewozu oraz w zakładach produkcyjnych.

źródło: Lakmy Sat

One thought on “Samoprzylepna folia zabezpieczająca Lakmy Sat

Dodaj komentarz