Impregnat Express Ogród Drewnochron – nowość na rynku

Drewnochron wprowadził na rynek impregnat do ochrony i pielęgnacji drewna, który można nakładać profesjonalnym natryskiem. Dodatkowo, środek można również aplikować przy pomocy Wood Sprayera, dedykowanego produktowi.

Jak zapewnia producent, pielęgnacja i dekoracja małej architektury ogrodowej wykonanej z drewna tj. altanki, meble, czy też ławki, będzie uproszczona i szybka.

Impregnat Express Ogród Drewnochron – membrana odpychająca wodę

Zaawansowana technologicznie receptura Impregnatu Express Ogród sprawia, że na drewnie tworzy się membrana odpychająca wodę. Ponadto warstwa impregnatu chroni wszelkie elementy z drewna przed działaniem grzybów pleśniowych, glonów i zmiennych czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć i promienie UV. W efekcie produkt zastosowany zgodnie z instrukcją zabezpiecza malowane drewno do 4 lat.

Jak informuje producent, nowy impregnat podkreśla strukturę drewna dzięki temu, że uwydatnia jego naturalne słoje.

Produkt dostępny jest w 6 najpopularniejszych kolorach: kasztan, orzech ciemny, dąb, cedr i palisander średni oraz szary, co zadowoli szczególnie podążających za trendami.

Impregnat Express Ogród Drewnochron – łatwy w aplikacji

Najważniejszymi zaletami produktu są łatwość aplikacji i szybkość schnięcia. Impregnat nie kapie podczas malowania, tworząc gładkie, równe powłoki bez zacieków i smug. Jego konsystencja zapewnia z kolei wygodną aplikację za pomocą pędzla, wałka i narzędzia natryskowego, przy jednoczesnym osiągnięciu dobrej jakości walorów dekoracyjnych.

Drewnochron opracował także dedykowane urządzenie do aplikacji środka, jakim jest Wood Sprayer. Odpowiednia dysza urządzenia zapewnia dokładne i równomierne rozpylenie impregnatu, nawet w trudnodostępnych miejscach. Dzięki Wood Sprayerowi pomalujemy 10 paneli ogrodzeniowych w zaledwie 30 minut. Uwzględniając fakt, że impregnat schnie 2 godziny, można przeprowadzić prace pielęgnacyjne i remontowe, nawet dużych obiektów, już w ciągu jednego dnia.

Impregnat Express Ogród Drewnochron – na bazie wody

Impregnat Express Ogród Drewnochron powstał na bazie wody (impregnat wodorozcieńczalny), dzięki czemu produkt jest praktycznie bezwonny. W porównaniu do impregnatów rozpuszczalnikowych, Impregnat Express Ogród schnie szybciej i jest bardziej bezpieczny, ekologiczny.

Nowy Impregnat Express Ogród Drewnochron

 

Wood Sprayer

źródło: Drewnochron

One thought on “Impregnat Express Ogród Drewnochron – nowość na rynku

Dodaj komentarz