Rolety ANWIS – pastelowe odcienie

Rolety ANWIS mają nową odsłonę. Tym razem producent proponuje je w pastelowych barwach. 

Pastelowe barwy są bardzo modne w tym sezonie i kreują pogodny klimat w każdym pomieszczeniu.

Rolety ANWIS – różne warianty kolorystyczne

Kolorystyka rolet jest utrzymana w słabo nasyconych (inaczej mówiąc, rozbielonych) odcieniach żółtego, czerwieni, błękitu, zieleni, fioletu oraz beżu. Nie wydają się ani krzykliwe, ani jaskrawe, przez co są miłe dla oka i dobrze przez wszystkich tolerowane.

Rolety ANWIS 2

Decydując się na ich wybór wprowadzimy do wnętrza optymistyczną i spokojną atmosferę, która jest wymarzona do wypoczynku.  Co równie istotne, rolety sprawdzają się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i nawiązujących do dawnych stylów. Te kobiece barwy świetnie prezentują się nawet w męskich – loftowych czy industrialnych – wnętrzach, w których także zaczynają się powoli pojawiać.

Pastele łatwo jest zestawić z innymi barwami. To pozwala na zmianę kolorystyki wystroju bez dużych nakładów finansowych.

Rolety ANWIS 3

Warto, aby barwa rolet powtarzała się na pozostałych tkaninach zdobiących wnętrze. Wówczas aranżacja będzie wyglądała spójnie. I tak można np. położyć na kanapie bądź łóżku dwie poduszki w takim samym odcieniu i zestawić je z kilkoma w innym – jasnożółtym, bądź zielonym. W detalach można też użyć innych pasteli, nie obawiając się,  że zapanuje kolorystyczny chaos. Z pasteli powstają bowiem harmonijne kompozycje.

fot. ANWIS

One thought on “Rolety ANWIS – pastelowe odcienie

Dodaj komentarz