Przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu TECElux mini

Do rodziny produktów firmy TECE dołączył szklany przycisk spłukujący. Jest to odpowiedź na utrzymujące się na rynku tendencje na zapotrzebowanie na technologię, czyli inteligentne rozwiązania, ułatwiające wykonywanie codziennych czynności. 

Jak mówi producent, nowy przycisk stanowi połączenie wysokiej jakości technologii oraz klasycznego, minimalistycznego designu.

Przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu TECElux mini – elektronika

TECElux mini stanowi propozycję dla osób, które poszukują nowoczesnych, higienicznych i estetycznych rozwiązań. Nowy, szklany przycisk spłukujący firmy TECE, łączy w sobie wysokiej jakości technologię oraz klasyczny, minimalistyczny design. Posiada on czujnik ruchu i może być obsługiwany bezdotykowo. Wyposażony jest także w nowoczesną technologię LED podświetlającą kontury klawiszy.

Kontury przycisków podświetlają się automatycznie, gdy użytkownik terminala znajdzie się w polu działania czujnika. Produkt wyróżnia się ekstrapłaską powierzchnią, a w połączeniu z ramką instalacyjną może być montowany bezpośrednio w ścianie (montaż zlicowany). TECElux mini dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym.

Przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu TECElux mini – programowanie

Za pomocą pilota jesteśmy w stanie zaprogramować przycisk, a ponadto zmienić ustawienia elektroniczne. Możemy je dopasować do indywidualnych wymagań. Jesteśmy w stanie zaprogramować takie funkcje, jak: spłukiwanie higieniczne (od 24 do 336 godzin), poziom oświetlenia (od 1 – bardzo jasne do 4 – ciemne), aktywacja podświetlenia (od 20 sekund do 5 minut), funkcja czyszczenia (włącz/wyłącz), automatyczne spłukiwanie (wył/5 minut), obsługa bezdotykowa, czułość (długa/krótka). Wystarczy zbliżyć się do elektroniki do momentu aktywacji oświetlenia przycisku, skierować pilota w stronę środkowej części w odległości 5–10 cm, a następnie wybrać odpowiedni przycisk na pilocie.

fot. Tece

One thought on “Przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu TECElux mini

Dodaj komentarz