Powiat średzki – zamów budowę domu u fachowców!

Chcesz wybudować dom, ale nie znasz się na budowlance? To żaden problem! Wystarczy wybór firmy, która zajmuje się budową domów na zlecenie. Takie usługi dostępne są również na terenie powiatu średzkiego. Na czym dokładnie polega taka usługa?

Budowa domu w systemie zleconym

Zlecony system budowy domu polega na przekazaniu prac budowlanych zewnętrznej firmie, która występuje wtedy najczęściej w roli generalnego wykonawcy. Jej pracownicy zajmują się wtedy kompleksową realizacją prac na etapie projektowym, budowlanym i zajmują się formalnościami w imieniu klienta.

W powiecie średzkim kompleksowe usługi w ramach realizacji domów w systemie zleconym prowadzi Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – PBI.

Budowa domu w systemie zleconym związana jest z wieloma korzyściami. To nie tylko możliwość wybudowanie wymarzonego domu na swojej działce przez ekspertów w tej dziedzinie, ale również oszczędność czasu. Dom może być też dopasowany do indywidualnych potrzeb i dzięki temu może spełniać oczekiwania inwestora w pełni.

Gotowe projekty domów z opcją personalizacji

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zajmuje się realizowaniem dwóch projektów domów jednorodzinnych o metrażu 75 metrów kwadratowych oraz 90 metrów kwadratowych.

Projekty prezentowane przez PBI wyróżniają się optymalnym rozkładem, lecz mogą być też dopasowane specjalnie do życzeń klienta. Są to budynki parterowe o dwuspadowym dachu, jednak na zamówienie poddasze może być podwyższone, by stworzyć dodatkowe pomieszczenia użytkowe.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow prezentuje dom pokazowy, który pozwala na zapoznanie się z budynkiem przed zdecydowaniem się na podpisanie umowy z PBI.

PBI – budowa domów powiat średzki – https://dom-pokazowy.pl/ – dokładne informacje dotyczące projektów budynków można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Kompleksowa budowa domu na zamówienie

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę w ramach budowy domu jednorodzinnego.

Cena usługi budowy domu jednorodzinnego obejmuje:

  • przygotowanie projektu domu wraz z jego adaptacją do działki

  • wykonanie wyceny budowy domu jednorodzinnego

  • zajęcie się formalnościami dotyczącymi budowy – uzyskanie pozwolenia na budowę i inne sprawy związane z budową

  • obsługę geodezyjną prowadzoną przez uprawnionego geodetę

  • dostawę materiałów bezpośrednio na plac budowy

  • budowę domu na zamówienie klienta

  • nadzór budowlany nad budową domu

PBI – profesjonalna budowa domów powiat średzki – dokładne informacje dotyczące budowy domów na zamówienie w firmie PBI można znaleźć już teraz na jej witrynie internetowej wraz z aktualnym cennikiem prac.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl

Dodaj komentarz