Grzejnik łazienkowy Evia – nowość firmy Purmo

Grzejnik łazienkowy Evia – to nowa propozycja od firmy Purmo. Jego cechy charakterystyczne to poziomy układ i szerokie kolektory. 

Łazienka jest miejscem w którym powinniśmy czuć się komfortowo. Takie uczucie zapewnia przede wszystkim przyjemna aranżacja, jak i ciepło. Projektując tą przestrzeń warto więc zatroszczyć się zarówno o meble i wystrój, jak i ogrzewanie.

Grzejnik łazienkowy Evia – ochrona przed nadmiarem wilgoci

Dobór właściwego grzejnika w przypadku łazienki ma ogromne znaczenie. Jest ona pomieszczeniem, w którym chcemy czuć się komfortowo nie tylko podczas relaksującej kąpieli czy orzeźwiającego prysznica, ale również po ich zakończeniu. Dlatego warto zadbać o grzejnik, który doda jej oryginalności oraz skutecznie ochroni nas przed nadmiarem wilgoci i nieprzyjemnym uczuciem chłodu.

Nowy grzejnik łazienkowy Evia, który poszerzył bogatą ofertę marki Purmo, to szerokie kolektory i nowoczesny wygląd. Jak zapewnia producent, jest urządzenie bardzo praktyczne. Wszystko za sprawą tego, że sekcje płaskich kolektorów oddzielone są od siebie pojedynczymi kolektorami delikatnie wygiętymi w łuk, które pozwalają na wygodne i szybkie suszenie ręczników czy ubrań.

Dla podniesienia funkcjonalności wygięte kolektory są ruchome i możne je odchylać dla łatwiejszego zawieszania ręczników. Projektanci zaakcentowali te elementy nie tylko za pomocą kształtu, ale również kontrastu barw.

Grzejnik łazienkowy Evia – dwie wysokości do wyboru

Model Evia dostępny jest w szerokości 600 mm oraz w dwóch wysokościach: 1357 i 1657 mm. Podłączany jest od dołu, z prawej lub lewej strony. Możliwość wyboru kolorystycznego wariantu grzejnika ułatwia jego dopasowanie do wystroju pomieszczenia.

Evia Grzejnik łazienkowy

źródło: Purmo

One thought on “Grzejnik łazienkowy Evia – nowość firmy Purmo

Dodaj komentarz