Geometryczne płytki ścienne Ceramiki Paradyż

Kolekcja płytek ściennych firmy Ceramika Paradyż poszerzyła się o nowe modele. Nawiązują one do geometrycznych form, które ostatnio znów szturmem podbijają rynek wnętrzarski. 

Nowa kolekcja występuje w czterech odsłonach: Attiya, Enya, Tonnes oraz Orrios.

Geometryczne płytki ścienne Ceramiki Paradyż – Attiya

Na kolekcję Attiya składają się tonalne płytki bazowe, które dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. To także trzy geometryczne dekory, których grafika podkreślona została matowym wykończeniem, a jej wzory są inspirowane motywem natury. Kolekcję wzbogacono także o prasowaną mozaikę w odcieniach brązu.  Dostępna jest jednakowym formacie – 20 x 60 cm.

Geometryczne płytki ścienne Ceramiki Paradyż – Enya

Geometryczne płytki ścienne Ceramiki Paradyż kolekcja Enya

Enya to propozycja zarówno dla miłośników natury, jak i rozwiązań minimalistycznych. Bazą są płytki o powierzchni w kolorze złamanej bieli, przetartego brązu oraz cementowej szarości. Te same barwy tworzą „kalejdoskopowy” wzór dekorów oraz patchworkowej, geometrycznej mozaiki.

Geometryczne płytki ścienne Ceramiki Paradyż – Tonnes

Geometryczne płytki ścienne Ceramiki Paradyż kolekcja Tonnes

Inspiracją do stworzenia tej kolekcji jest kultura japońska. Składa się ona z jasnych i połyskujących płytek utrzymanych w kolorze szarości oraz bieli. Jej uzupełnienie stanowią tonalne elementy dekoracyjne w postaci kratki oraz dwóch wzorów z geometrycznym motywem, który stanowi nawiązanie do kultury origami.

Geometryczne płytki ścienne Ceramiki Paradyż – Orrios

Geometryczne płytki ścienne Ceramiki Paradyż Orrios

Jest to propozycja dla amatorów rozwiązań utrzymanych w awangardowym tonie. Matowe płytki z kolekcji Orrios wyróżniają się inseriami dostępnymi w trzech graficznych duetach. Można wybierać pośród matowych płytek oraz mozaiki występujących w odcieniach bieli oraz szarości.

źródło: Ceramika Paradyż

One thought on “Geometryczne płytki ścienne Ceramiki Paradyż

Dodaj komentarz