archiDAY wiosna 2016 – pomóż dzieciom

Bartek Bujanowski i Domideco wspierają porzucone dzieci. Obraz Bartka „MrPainOne” Bujanowskiego, znanego na całym świecie z muralu „Piotruś Pan” w Bydgoszczy, bierze udział w charytatywnej aukcji na rzecz niepełnosprawnych i porzuconych dzieci.

Obraz został namalowany podczas pokazu na żywo w ramach archiDAY wiosna 2016.

archiDAY wiosna 2016 – obraz na płycie MDF

Bartek Bujanowski namalował obraz aerografem na płycie MDF o wymiarach 280 x 207 cm podczas pokazu na żywo „liveact airbrushing” w ramach archiDAY wiosna 2016. Wspólnie z Grupą Domideco – organizatorami wydarzenia przekazał on swoją pracę Fundacji Odzyskać Radość, która wspiera około 50 niepełnosprawnych i porzuconych dzieci, przebywających w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym w Kraszewie-Czubakach.

Obraz można oglądać oraz licytować na charytatywnej aukcji Allegro. Cena wywoławcza to 150 zł.

Archiday wiosna 2016 obraz

archiDAY wiosna 2016 – cel Fundacji Odzyskać Radość

Głównym celem Fundacji Odzyskać Radość jest edukacja i rehabilitacja porzuconych dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami oraz sprawowanie nad nimi całodobowej opieki. Pieniądze z aukcji w całości zostaną przeznaczone na cele statutowe Fundacji oraz przekazane jej podopiecznym.

Bartek MrPainOne Bujanowski jest twórcą graffiti, aerografistą, współautorem wielu murali, w tym cenionego na całym świecie „Piotrusia Pana” w Bydgoszczy. Otrzymał wiele nagród z dziedziny graffiti (Write 4 gold) oraz grafiki.

źródło: materiały prasowe

One thought on “archiDAY wiosna 2016 – pomóż dzieciom

Dodaj komentarz