Lazurowa168 – nowy budynek mieszkaniowy

Lazurowa168 to nowoczesny budynek mieszkaniowy, znajdujący się w lewobrzeżnej części Warszawy – Bemowie.

Lokalizacja

Dzięki jego położeniu w pobliżu trasy S8, możliwy jest szybki dojazd samochodem do centrum.

Komunikacja

Duża ilość połączeń autobusowych i tramwajowych oraz nowo powstająca w pobliżu stacja metra sprawiają, że osiedle jest już teraz bardzo dobrze skomunikowane, a w ciągu kilku najbliższych lat będzie można błyskawicznie dotrzeć metrem w różne punkty miasta. Przystanek autobusowy (linie 122, 149, 154 i N45) znajduje się 150 m od budynku, natomiast stacja metra będzie oddalona od niego zaledwie o 300 m.

Rozkład i wyposażenie

W naszej inwestycji znajdują się lokale jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń umożliwia jednak zaadoptowanie ich do własnych potrzeb.  W mieszkaniu-kawalerce można więc bez problemu wyodrębnić drugi pokój, np.sypialnię. Dodatkowo, przeszklony balkon daje nam wiele możliwości aranżacji, można w nim założyć na przykład oranżerię – własny ogród zimowy.

Duże, energooszczędne okna trzyszybowe powodują, że w mieszkaniu zawsze będzie cicho i jasno. Urodę nowoczesnej elewacji podkreślają dodatkowo ozdobne elementy architektoniczne.

Okolica

Nasza nieruchomość jest usytuowana  na warszawskim Bemowie. Z ulicą Lazurową sąsiaduje bardzo dobrze rozwinięta ulica Narwik, na której znajdziemy liczne sklepy, apteki, kawiarnie, pizzerie, fitness, przychodnię lekarską a także bankomaty.

Liczne zielone tereny znajdujące się nieopodal budynku zachęcają do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Bemowo to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, dlatego możemy relaksować się np. na terenie: Parku Leśnego Bemowo, Parku Górczewska z amfiteatrem czy też położonego tuż obok budynku Stawu Jeziorzec. W niedalekiej odległości znajdują się również ogródki działkowe oraz liczne skwery.

Parkowanie

W pobliżu budowanej stacji II linii metra istnieje parking „Parkuj + Jedź”, który może okazać się wygodnym rozwiązaniem w przypadku niespodziewanego przyjazdu rodziny lub przyjaciół . Mieszkańcy mogą korzystać z przeznaczonych dla nich miejsc parkingowych, znajdujących się w podziemiu budynku. Ci, którzy posiadają większą ilość samochodów, mogą także wypróbować niezależne platformy parkingowe.

Klient jest dla nas zawsze najważniejszy, dlatego zapewniamy bardzo korzystny harmonogram płatności. Chętnie przeprowadzimy również Klienta przez całą transakcję oraz – w razie potrzeby – zapewnimy pomoc architekta wnętrz oraz doradcy finansowego. Więcej na: www.lazurowa168.pl

One thought on “Lazurowa168 – nowy budynek mieszkaniowy

Dodaj komentarz