Designerskie meble do salonu – co warto kupić? Przegląd stylowych modeli

meble do salonu

Aby salon wyglądał efektownie, nie musisz kupować do niego drogich mebli. Często wystarczy tylko jeden element, który przyciąga uwagę, aby wnętrze mogło stać się unikatowe. Co kupić? Sprawdź nasze propozycje!

Wyposażenie salonu nie musi być drogie, także wtedy, gdy mają zagościć w nim designerskie sprzęty. Teraz, gdy asortyment jest tak szeroki, a znalezienie promocji jeszcze łatwiejsze, każdy może stworzyć pokój dzienny, który będzie jedyny w swoim rodzaju.

Jakie designerskie meble do salonu warto wybrać?

Salon to wnętrze, w którym najczęściej spędzamy czas samemu i z bliskimi. Właśnie dlatego warto zadbać o jego wygląd, aby przebywanie w nim było komfortowe, a wyposażenie cieszyło oczy.

Obecnie w sprzedaży można znaleźć różnorodne designerskie meble do salonu – https://designd10.pl dlatego często pojawia się pytanie – co kupić? Wcale nie trzeba kupować wszystkich mebli od znanej marki. Ciekawy efekt można uzyskać także wtedy, gdy połączy się proste i tanie meble wraz z tymi sygnowanymi znanymi markami.

1. Stolik kawowy do salonu

Najlepszy efekt można uzyskać wtedy, gdy w salonie zagości nowy stolik kawowy. To mały, ale jednocześnie bardzo ważny mebel, dlatego wtedy, gdy będzie miał designerski wygląd, może odmienić całe wnętrze. Dzisiaj bardzo mocne są stoliki kawowe wykonane z plastrów drewna oraz stoliki o geometrycznych kształtach.

2. Designerski fotel

Druga propozycja, gdy chcemy kupić designerskie meble do salonu to nowy fotel. Wśród popularnych modeli znajdują się obecnie fotele w kształcie jajka, a także fotele wraz z dopasowanymi do nich podnóżkami, na przykład wykonane z połączenia skóry i drewna.

3. Designerskie krzesła

Gdy salon połączony jest z jadalnią, wtedy doskonałym uzupełnieniem wnętrza mogą być designerskie krzesła, na przykład wykonane z tworzywa sztucznego albo z wyginanego drewna. Mogą sprawić, że wnętrze natychmiast nabierze nowego wymiaru.

4. Meble do przechowywania

W salonie nie może zabraknąć także mebli do przechowywania, na przykład jak regały, półki czy szafki. Te designerskie nie tylko przyciągają uwagę swoi niebanalnym wyglądem, ale także są bardzo funkcjonalne, dlatego ułatwią przechowywanie wszystkich przedmiotów, jakie chcemy mieć pod ręką.

5. Designerska lampa

Aby wnętrze salonu wyglądało niebanalnie, nie można zapominać także o odpowiednim oświetleniu. W tym przypadku najlepiej postawić na designerskie lampy, na przykład nową lampę wiszącą wyposażoną w szklany albo rattanowy klosz – to jeden z ostatnich hitów. Można także dodać do niej inne artykuły oświetleniowe, na przykład lampę stojącą na trójnogu albo designerską lampę stołową.

Dodaj komentarz