Wielkanocne zastawy Villeroy&Boch

Polne kwiaty, królicza rodzina i pastelowe zające – to motywy nowych, wielkanocnych zestawów od Villeroy&Boch. 

Wielkanocne zastawy Villeroy&Boch  to wybór spośród ich trzech propozycji: rustykalnej Farmer’s Spring, bajkowej Spring Fantasy oraz romantycznej Mariefleur Spring.

Wielkanocne zastawy Villeroy&Boch – kolekcja Farmer’s Spring

Wielkanocne zestawy

To kolekcja stworzona z myślą o entuzjastach natury i rustykalnych dekoracji we wnętrzach. Głównymi motywami tej propozycji jest łąka pełna polnych kwiatów, kury, koguty i wykluwające się kurczęta. Kolory dominujące na białej porcelanie to pomarańcz, róż, czerwień oraz niebieskie akcenty. W tym sezonie kolekcję uzupełniono m.in. formami do ciast w dwóch rozmiarach oraz piętrową etażerkę ze srebrną kurą.

Wielkanocne zastawy Villeroy&Boch – Spring Fantas

Zestawy Villeroy&Boch

Główną rolę w tej kolekcji odgrywa królicza rodzina. Oprócz dekoracji znajdują się w niej także produkty na wielkanocne śniadanie, czy też wiosenną popołudniową herbatę. Do zestawy dołączyły w tym sezonie: dzbanek, filiżanki, talerze oraz miski.

Wielkanocne zastawy Villeroy&Boch – kolekcja Mariefleur Spring

Wielkanoc Villeroy&Boch

W tej propozycji prym wiodą wiosenne kwiaty, a w jej skład wchodzą m.in. kieliszki na jajka, talerze oraz miski. Odcienie różu, błękitu oraz zieleni nadają im zarówno świątecznego, jak i romantycznego klimatu. Głównym motywem są zające, a gwiazdami kolekcji ich figurki.

fot. Villeroy&Boch

One thought on “Wielkanocne zastawy Villeroy&Boch

Dodaj komentarz