Dom bez kurzu, alergenów i smogu – odkurzacze i oczyszczacze powietrza Samsung

salon

Czyste powietrze w domu sprawia, że lepiej funkcjonujemy w nim na co dzień i lepiej się wysypiamy. W przestrzeni unoszą się cząsteczki kurzu, alergeny, a w sezonie grzewczym do środka przedostają się także cząsteczki smogu. W trosce o siebie i bliskich warto zadbać o stworzenie zdrowego domowego azylu. Efekt ten osiągniemy stosując oczyszczacz powietrza, a także efektywnie odkurzając mieszkanie. Teraz oczyszczacze powietrza oraz odkurzacze Samsung objęte są promocją. 

Maksymalna higiena i skuteczność

Kurz jest tym wszystkim, co nieświadomie wnosimy do domu lub przedostaje się do środka przez otwarte okna. Niestety, jest on naturalnym środowiskiem dla roztoczy, szczególnie niebezpiecznych dla alergików, a także bakterii i zarazków. Dlatego tak ważne jest regularne odkurzanie mieszkania, a w tej misji pomogą nam skuteczne odkurzacze Samsung. Pionowy odkurzacz Jet™ wyróżnia duża moc (do 550 W) połączona z lekkością i poręcznością tego bezprzewodowego urządzenia. Wyposażony jest on w wielowarstwowy system filtracji, wyłapujący aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Jego czyszczenie jest nie tylko łatwe i wygodne – pojemnik na kurz wygodnie opróżnimy przechylając go, bez konieczności odłączania od rury – ale i higieniczne. Innowacyjna stacja czyszcząca, którą możemy zakupić oddzielne, pozwala na bezproblemowe opróżnienie pojemnika bez konieczności otwierania go. Wystarczy włożyć pojemnik do stacji czyszczącej i uruchomić. Pojemnik zostanie otwarty dopiero wewnątrz stacji, a następnie opróżniony. Zagwarantuje to maksymalne ograniczenie rozprzestrzeniania się m.in. kurzu czy pyłu. Hermetyczna konstrukcja powoduje, że proces ten jest o 400 razy bardziej higieniczny w porównaniu do standardowego pojemnika na zanieczyszczenia**.

Powietrze, którym dobrze oddychać

Dzięki odkurzaczom Samsung skutecznie uporamy się z zalegającym w domu kurzem. Aby jednak czystość utrzymała się na dłużej warto zaopatrzyć się w oczyszczacz powietrza, który wyłapie cząsteczki zanieczyszczeń, zanim na dobre osiądą na meblach, domowych tekstyliach, sprzętach czy podłodze. Oczyszczacze powietrza Samsung efektywnie zminimalizują poziom zanieczyszczeń w naszym wnętrzu. Dzięki wykorzystaniu trzech filtrów usuną z powietrza aż do 99,97%***** mikroskopijnych cząsteczek. Zaawansowany filtr HEPA wyłapuje cząsteczki smogu PM1,0; PM2,5 i PM10, filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i pył, a węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy. Co więcej, dzięki laserowemu czujnikowi pyłu, oczyszczacze Samsung umożliwiają bieżącą kontrolę jakości powietrza w domu******. Stale monitoruje on jego stan, wykrywa cząsteczki już od wielkości 1,0 ㎛ oraz zanieczyszczenia w postaci gazów. Następnie, za pomocą 4-kolorowego wyświetlacza, informuje nas o aktualnej jakości powietrza w domu. Jego stan sprawdzimy również zdalnie przy pomocy aplikacji SmartThings na smarfonie*.

Dodaj komentarz